Competitie najaar 2021 FlexMatch

Nordic 1

1 - Zheng-Ze

2 - Annika de Jong

18 sept.    Nordic 1 - Buitenpost 1                                     0 - 10

25 sept.   Assen 2 - Nordic 1                                             9 - 1

02 okt.     Nordic 1 - Actief Vries 1                                   1 - 9

09 okt.     GTTC Groningen 3 - Nordic 1                            6 - 4

16 okt.      Nordic 1 - Actief Vries 2                                 7 - 3

30 okt.     Argus 1 - Nordic 1                                            5 - 5

06 nov.     Nordic 1 - GTTC Groningen 2                           1 - 9

27 nov,     Nordic 1 - Argus 1                                           4 - 6

11 dec.      Actief Vries 2 - Nordic 1

 

 

 

 

Competitie najaar 2020 J1e kl GFD Poule A

Nordic 1 bondsnummer:

1 – Sikko Spijkerman 

2 – Senna Detmar 

3 – Zheng-Ze

 

12 sept.  Nordic 1 - Assen 3                                    0 - 5

19 sept.  GTTC 3 - Nordic 1                                    3 - 2

19 sept.  Nordic 1 - Assen 2                                    4 - 1

03 okt.  De Treffers "70 2 - Nordic 1                    0 - 5

03 okt.  Buitenpost 2 - Nordic 1                             5 - 0

24 okt.  Nordic 1 - GTTC 4

24 okt.  Assen 3 - Nordic 1

31 okt.  Assen 2 - Nordic 1

31 okt.  Nordic 1 - De Treffers "70 2

21 nov.  Nordic 1 - Buitenpost 2

Najaarscompetitie 2020 - Noord Jeugd


J 1e klasse - Poule A
---------------------------------
Nordic 1                        5 - 21
GTTC Groningen 4         5 - 20
Assen 2                         5 - 15
Assen 3                         5 - 8

De Treffers '70 2        5 - 7
Buitenpost 2                 5 - 4

 

Tablestars competitie najaar 2020

Nordic 2 

1 – Zheng Huan

2 – Annika de Jong

3 – Wesley Kreule

19 sept.  Buitenpost 4 - Nordic 2               4 - 1

19 sept.  Nordic 2 - Ready 1                       1 - 4

03 okt.  Aktief 1 - Nordic 2                       2 - 3

03 okt.  Nordic 2 - Rotak 2                        1 - 4

24 okt.  Nordic 2 - Reflex "65 2

24 okt.  Argus 5 - Nordic 2

31 okt.  Nordic 2 - Buitenpost 4

31 okt.  Rotak 2 - Nordic 2

 

 

Table Stars Duocomp. J nj 2020 - Regio's Gr+Fr+Dr Jeugd


J 4e klasse - Poule A
---------------------------------
Ready 1                         4 - 15
Argus 5                         4 - 12
Buitenpost 4                 4 - 12
Aktief 1                        4 - 11
Rotak 2                        4 - 10
Nordic 2                       4 - 6
Reflex '65 2                 4 - 4

 

Competitie voorjaar 2020 J1e kl GFD Poule A versie 1

Nordic 1

1 – Sikko Spijkerman 

2 – Senna Detmar 

3 – Zheng-Ze 

 

25 jan   De Treffers ‘70 2- Nordic 1                5 - 5

01 febr Nordic 1 – Assen 2                               5 - 5

08 febr Nordic 1 – Buitenpost 2                       3 - 7 

07 mrt Assen 3 – Nordic 1                                5 - 5

14 mrt Nordic 1 - GTTC 3

21 mrt Nordic 1 – De Treffers ‘70 2

04 apr Assen 2 – Nordic 1

11 apr Buitenpost 2 - Nordic 1

18 apr Nordic 1 – Assen 3

25 apr GTTC 3 – Nordic 1

 

Voorjaarscompetitie 2020 - Noord Jeugd


J 1e klasse - Poule A
---------------------------------
GTTC Groningen 3       4 - 25
Buitenpost 2               4 - 23
Assen 2                      3 - 19
Nordic 1                     4 - 18
Assen 3                      4 - 13
De Treffers '70 2      3 - 12

 

 

Tablestars competitie voorjaar 2020

Nordic 2

1 – Zheng-Huan Zhuo

2 – Annika de Jong

3 – Wesley Kreule

 

25 jan Leeuwarden

08 febr Heerenveen

07 mrt Leek

21 mrt Kollum

04 apr Buitenpost

18 of 25 april : Finaletoernooi in Harkstede

 

Competitie najaar 2019 J 2e kl GFD Poule A versie 1

Nordic 1

Sikko Spijkerman 

Sanne de Jong 

Senna Detmar 

 

07 sep Nordic 1 – Buitenpost 2                       2 - 8

14 sep ODI 1 – Nordic 1                                10 - 0

21 sep Nordic 1- Argus 4                                6 - 4

28 sep Actief Vries 4 – Noridc 1                    3 - 7

19 okt Buitenpost 2 - Nordic 1                       4 - 6

02 nov Nordic 1 – ODI 1                                 9 - 1

16 nov Argus 4 - Nordic 1                               3 - 7

23 nov Nordic 1 – Actief Vries 2                    9 - 1

  

Najaarscompetitie 2019 - Noord Jeugd

J 2e klasse - Poule A
---------------------------------
Buitenpost 2                 8 - 65
Nordic 1                       8 - 54
Argus 4                        7 - 37
Actief Vries 2              7 - 19
ODI 1                           8 - 15

 

 

Table Stars Duocomp. J nj 2019 - Noord Jeugd

Spelers voor Nordic zijn:
Zheng-Ze Zhou

Zheng-Huan Zhou

Annika de Jong

 

 

Table Stars Duocomp. J nj 2019 - Noord Jeugd

J 4e klasse - Poule A
---------------------------------
Nordic 2                    10 - 37
Argus 5                     10 - 33
Rotak 1                      10 - 26
Olympia '54 1            10 - 20
Assen 4                     10 - 18
Buitenpost 3             10 - 16

Competitie voorjaar 2019 J 2e kl GFD 

Nordic 1 

1 – Sanne de Jong

2 – Senna Detmar

3 – Sikko Spijkerman 

 

 

02 febr Nordic 1 – Buitenpost 2           5 - 5

09 febr Buitenpost 3 – Nordic 1           7 - 3

16 febr Vinkhuizen 2 - Nordic 1            9 - 1

09 mrt vrij

16 mrt Nordic 1 – DTTC ‘78                  7 - 3       

23 mrt Buitenpost 2 – Nordic 1            8 - 2

30 mrt Nordic 1 – Buitenpost 3            6 - 4

06 apr Nordic 1 – Vinkhuizen 2            0 - 10

13 apr vrij

20 apr DTTC ‘78 – Nordic 1                 5 - 5

 

 Voorjaarscompetitie 2019 - Noord Jeugd


J 2e klasse - Poule A
---------------------------------
Vinkhuizen 2                 8 - 63
Buitenpost 3                 8 - 46
Buitenpost 2                 8 - 37
Nordic 1                       8 - 29
DTTC '78 2                  8 - 25

 

 

 

 

Competitie najaar 2018 J 2e kl GFD Poule A

Nordic 1

 Sanne de Jong

 Senna Detmar

 Cas Paauw

 Sjors Paauw

 

 

08 sept Nordic 1 – DTTC ‘78                3 - 7

15 sept Oldambt 2 – Nordic 1               4 - 6

22 sept Nordic 1 – Actief Vries 1         1 - 9

29 sept Assen 3 – Nordic 1                  5 - 5

06 okt Nordic 1 – Delta Impuls 1         6 - 4

13 okt Nordic 1 – Vinkhuizen 2             2 - 8

03 nov Argus 5 – Nordic 1                    4 - 6

17 nov Nordic 1 - Argus 5                    3 - 7

24 nov DTTC '78 - Nordic 1                 1 - 9

01 dec Delta Impuls 1 - Nordic 1          4 - 6

 

Najaarscompetitie 2018 - Noord Jeugd comps ND+Regios

Najaarscompetitie 2018 - Noord Jeugd comps ND+Regios

J 2e kl GFD - Poule A2
----------------------------
Nordic 1               10 - 47
Delta Impuls 1      10 - 47
DTTC '78 2          10 - 35
Argus 5                10 - 28




 

Najaarscompetitie 2018 - Noord Jeugd comps ND+Regios


J 2e kl GFD - Poule A
---------------------------------
Actief Vries 1              6 - 50
Vinkhuizen 2                6 - 46
Assen 3                       6 - 31
OLDAMBT 2                6 - 29
Delta Impuls 1             6 - 26
Nordic 1                      6 - 23
DTTC '78 2                 6 - 21
Argus 5                       6 - 13

 

Najaar 2018 Table Stars

Nordic 2

Liron Poelstra

Wesley Keule

Annika de Jong

 

Table Stars Duocomp. J nj 2018 - Noord Jeugd comps ND+Regios


J 5e kl GFD - Poule B
---------------------------------------------------
13101 Buitenpost 3 - Buitenpost 4           3 - 2
13102 Argus 1 - DOTO 1                          1 - 4
13103 GTTC Groningen 6 - Nordic 2        2 - 3
13104 Nordic 2 - Buitenpost 3                 1 - 4
13105 Buitenpost 4 - Argus 1                   3 - 2
13106 DOTO 1 - GTTC Groningen 6          4 - 1
13107 Buitenpost 3 - Argus 1                    5 - 0
13108 GTTC Groningen 6 - Buitenpost 4   0 - 5
13109 DOTO 1 - Nordic 2                         3 - 2
13110 GTTC Groningen 6 - Buitenpost 3    0 - 5
13112 Argus 1 - Nordic 2                           2 - 3
13113 Buitenpost 3 - DOTO 1                    5 - 0
13114 Nordic 2 - Buitenpost 4                   1 - 4
13117 DOTO 1 - Argus 1                            4 - 1
13118 Nordic 2 - GTTC Groningen 6          4 - 1
13120 Argus 1 - Buitenpost 4                    2 - 3
13121 GTTC Groningen 6 - DOTO 1           1 - 4
13128 DOTO 1 - Buitenpost 3                   1 - 4

 

 

Table Stars Duocomp. J nj 2018 - Noord Jeugd comps ND+Regios


J 5e kl GFD - Poule B
-----------------------------
Buitenpost 3           6 - 26
DOTO 1                  7 - 20
Buitenpost 4           5 - 17
Nordic 2                 6 - 14
Argus 1                    6 - 8
GTTC Groningen 6   6 - 5


 

Nordic 1

SjoukeSpijkerman

Sanne de Jong

Siedo Spijkerman

Senna Detmar

 

27 jan   Nordic 1 – Assen 3                 8 - 2

03 febr FTTC 2 – Nordic 1                 7 - 3

10 febr. Nordic 1- FTTC 2                  3 - 7

24 febr Buitenpost 2 – Noridc 1         2 - 8

10 mrt   Nordic 1 – DTTC ‘78              5 - 5

17 mrt   Nordic 1 – GTTC 2                 5 - 5 

24 mrt  Assen 3 – Nordic 1                 1 - 9

07 apr   Nordic 1 – Buitenpost 2         8 - 2

14 apr    DTTC ‘78 – Nordic 1             4 - 6

21 apr    GTTC 2 – Nordic 1                7 - 3

 

Voorjaarscompetitie 2018 - Noord Jeugd comps ND+Regios

J 2e kl GFD - Poule A
---------------------------------
FTTC 2                    10 - 79
DTTC '78 1              10 - 61
GTTC Groningen 2   10 - 60
Nordic 1                  10 - 58
Buitenpost 2           10 - 22
Assen 3                  10 - 20

 

Competitie najaar 2017 J 2e kl GFD Poule B

Nordic 1

SjoukeSpijkerman 

Sanne de Jong 

Siedo Spijkerman 

Senna Detmar 

 

16 sept   Assen 3 – Nordic 1                 6 - 4

23 sept  Nordic 1 – DTTC ’78 1             3 - 7

30 sept  Oldambt 2 – Nordic 1              5 - 5

07 okt   vrij

14 okt    Nordic 1 – FTTC 2                   0 - 10

04 nov    Nordic 1 – Assen 3                  4 - 6

11 nov     DTTC ‘78 1 – Nordic 1             8 - 2

18 nov    Nordic 1 – Oldambt 2              1 - 9

25 nov    vrij

02 dec    FTTC 2 – Nordic 1                  8 - 2

 

Najaarscompetitie 2017 - Noord Jeugd comps ND+Regios

J 2e kl GFD - Poule B
-----------------------
FTTC 2           8 - 52
DTTC '78 1     8 - 49
OLDAMBT 2   8 - 42
Assen 3          8 - 36
Nordic 1         8 - 21

 

Competitie voorjaar 2017 J 1e kl GFD Poule A

 

Stijn Buisman 

Harm van Wieren 

Sjouke Spijkerman 

 

 

28 jan   Nordic 1 – Dokkum 2                   9 - 1

04 febr Nordic 1 – Oldambt 1                  7 - 3

11 febr  Oldambt 1 – Nordic 1                  3 - 7

18 febr  Vinkhuizen 1 – Nordic 1              6 - 4

11 mrt    Nordic 1 – Argus 4                     7 - 3

18 mrt   Nordic 1 – De Treffers ’70 3      6 - 4

25 mrt   Dokkum 2 – Nordic 1                   1 - 9

01 apr    Argus 4 – Nordic 1                      5 - 5

08 apr    Nordic 1 – Vinkhuizen 1               4 - 6

22 apr    De Treffers ’70 3 – Nordic 1      4 - 6

 

 

Voorjaarscompetitie 2017 - Regio's Gr+Fr+Dr Jeugd


J 1e kl GFD - Poule A
--------------------------------
Nordic 1                     10 - 64
Vinkhuizen 1              10 - 63
Argus 4                     10 - 52
De Treffers '70 3    10 - 47
OLDAMBT 1              10 - 46
Dokkum 2                  10 - 28

 

Competitie najaar 2016  J Noord Div Poule A versie 2

Nordic 1                                       

 

Stijn Buisman
Harm van Wieren
Sjouke Spijkerman                                                         

                    

 

17 sept            Nordic 1 – Argus 3                       5 - 5
4 sept             Vries 1 – Nordic 1                         5 - 5
01 okt             Nordic 1 – De Treffers ’70 2        2 - 8
08 okt             vrij
22 okt             Nordic 1- Dokkum 1                      5 - 5
29 okt             Delta Impuls 1 – Nordic 1             6 - 4
05 nov             Nordic 1 – Argus 2
12 nov             nnb
26 nov            nnb
03 dec            nnb

 

 

 

Najaarscompetitie 2016 - Regio's Gr+Fr+Dr Jeugd
 
 
J Noord. Div - Poule A
-----------------------------------
De Treffers '70 2          5 - 35
Delta Impuls 1                6 - 29
Dokkum 1                        5 - 27
Argus 2                          5 - 26
Vries 1                           5 - 22
Nordic 1                         5 - 21
Argus 3                          5 - 20
 

Competitie najaarscompetitie 2016  versie 2 J 4e KL GFD Poule B

Nordic 2                                    

Siedo  Spijkerman
Sanne de Jong
Senna Detmar
Almer de Vries                

                                                                      

17 sept           Nordic 2 – Oldambt 6                       6 - 4
24 sept           GTTC 4 – Nordic 2                           8 - 2
01 okt             Nordic 2 – Argus 6                           7 - 3
08 okt             Nordic 2 – Vinkhuizen 3                   4 - 6
15 okt             DTTC ’78 2 – Nordic 2                      4 - 6
29 okt             Oldambt 4  – Nordic 2                     8 - 2
05 nov             Nordic 2 –  GTTC 4
12 nov             Argus 6 – Nordic 2
26 nov             Vinkhuizen 3- Nordic 2
03 dec             Nordic 2 – DTTC ’78 2  

 

     

Najaarscompetitie 2016 - Regio's Gr+Fr+Dr Jeugd
 
 
J 4e kl GFD - Poule B
-----------------------------------
GTTC Groningen 4           6 - 48
OLDAMBT 4                   6 - 30
Nordic 2                         6 - 29
Vinkhuizen 3                   6 - 27
Argus 6                          6 - 26
DTTC '78 2                    6 - 20

   

Competitie voorjaar 2016 

 Nordic 1                             

 

Stijn Buisman

Harm van Wieren
Sjouke Spijkerman                                                                  

 

30 jan             Nordic 1 -  FTTC 1                                   6 - 4
13 febr           Argus 3 – Nordic 1                                   2 - 8
20 febr           Nordic 1 – Ready 1                                   7 - 3
27 febr           Delta Impuls 1 – Nordic 1                        3 - 7
12 mrt             vrij                                             
19 mrt             De Treffers 70 4 – Nordic 1                   4 - 6
02 apr              Nordic 1 – Assen 2                                 7 - 3
09 apr              Nordic 1 - Delta Impuls 1                       2 - 8
16 apr              Nordic 1 - Argus 3                                  5 - 5
23 apr              Ready 1 - Nordic 1                                  6 - 4 

 

 

Voorjaarscompetitie 2016 - Noord Jeugd comps ND+Regios
 
 
J 1e kl GFD - Poule A1
---------------------------------
Delta Impuls 1             9 - 56
Argus 3                       9 - 52
Ready 1                        9 - 47
Nordic 1                       9 - 46

 

Voorjaarscompetitie 2016 - Noord Jeugd comps ND+Regios
 
 
J 1e kl GFD - Poule A
---------------------------------
Argus 3                    5 - 34
Delta Impuls 1          5 - 29
Ready 1                     5 - 29
Nordic 1                    5 - 28
FTTC 1                      4 - 20
De Treffers '70       6 - 16
Assen 2                     4 - 14